اکستازی – سریع ترین روش ترک اکستازی

5/5 - (1 امتیاز)

اکستازی چیست؟

 

اکستازی
اکستازی

متیلن دی اکسی مت آمفتامین (MDMA)، در واقع همان اکستازی یا مولی است. اکستازی یک داروی روانگردان صنعتی است که ارزش دارویی بسیار کمی داشته و از آمفتامین ها بدست می‌آید

متیلن دی اکسی مت آمفتامین (MDMA)، در واقع همان اکستازی یا مولی است. اکستازی یک داروی روانگردان صنعتی است که ارزش دارویی بسیار کمی داشته و از آمفتامین ها بدست می‌آید. امروزه شاهد افزایش مصرف این ماده بین نوجوانان و جوانان هستیم. هدف از مصرف  توسط افراد رسیدن به حالت سرخوشی و لذت است.  عوارض بسیار زیادی مانند اختلال خواب، عدم تمرکز و افسردگی و … را به همراه خواهد داشت. در ادامه به بررسی سریع ترین روش ترک و علائم ترک، عوارض مصرف اکستازی و هر آنچه مربوط به آن  است خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

سریعترین روش ترک اکستازی

اکستازی
اکستازی

ترک اعتیاد همیشه مقوله پرچالش و مهمی بوده است. مراجعه و بستری در کمپ پدیده سریع ترین روش ترک و به طور کلی ترک اعتیاد مواد مخدر میباشد. کمپ پدیده با بهره گیری از تیم پزشکی و متخصص و همچنین روانشناسان مجرب فرایند ترک اعتیاد را برای همه عزیزانی که درگیر اعتیاد هستند آسان نموده است. در کمپ ترک اعتیاد پدیده یکی از اصول مهم در نظر گرفتن حال روانی بیمار و حمایت و روان درمانی است. در این کمپ با استفاده از امکانات رفاهی مانند زمین ورزشی، باشگاه اختصاصی و… همواره سعی شده برای عزیزانی که دوره ترک اعتیاد را طی میکنند محیط پویا و شاداب باشد.

ترک اکستازی

ترک اکستازی
ترک اکستازی

اکستازی وابستگی روانی بسیار زیادی ایجاد کرده و بسیار اعتیاد آور است و با افزایش انتقال دهنده های عصبی موجب حس سرخوشی و لذت میگردد. باتوجه به ایجاد این حس سرخوشی و افزایش فعالیت شاهد کاهش زیاد ذخایر شیمیایی مورد نیاز مغز هستیم. با توجه به ادامه دار شدن مصرف‏، بدن و مغز به طور شدیدی به آن وابسته میشوند. به طوری که هنگام ترک مغز دچار مشکل شده و موجب بروز علائمی خواهد شد. ترک اکستازی همواره با علائمی مانند افسردگی و استرس همراه خواهد بود . از دیگر علائم ترک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

علائم ترک اکستازی

علائم ترک اکستازی
علائم ترک اکستازی
 •  افسردگی
 •  گیجی
 •  اضطراب و استرس
 • اختلالات حافظه
 •  بی حالی
 •  پارانویا
 • عدم تمرکز
 • بی اشتهایی
 •  توهم
 •  نوسانات خلقی
 •  تحریک پذیری
 • اختلالات خواب
 •  حملات پانیک
 •  میل به مصرف مجدد

علاوه بر عوارض روانی دراز مدت، عوارض جسمانی دراز مدتی هم به وجود می آید. دندان قروچه، قفل شدن فک و گرفتگی عضلانی هم در مصرف حاد این دارو و هم دراز مدت پس از قطع مصرف دارو ممکن است رخ دهند. دندان قروچه و قفل شدن فک می تواند باعث سایش و فرسودگی دندان های عقبی شود و درد ها و اسپاسم عضلانی به خصوص در گردن و کمر ممکن است باقی بماند. از دیگر عوارض دراز مدت جسمی می توان از تغییرات ناحیه ای گردش خون در مغز و اختلال تنظیم فشار خون نام برد.مصرف بیش از حد دارو می تواند باعث سمیت حاد در کبد، دستگاه قلب و عروق و مغز شود.

سریع ترین روش ترک اکستازی

سریع ترین روش ترک اکستازی
سریع ترین روش ترک اکستازی

تاثیرات  خیلی به صورت جسمی نبوده و عمدتا تاثیرات مصرف روانی میباشد. اعتیادآور بودن شدید  باعث افزایش میل به مصرف دوباره و همچنین افزایش میزان مصرف میشود. همانطور که گفته شد هنگام ترک  بدن برای برگشت به حالت طبیعی مقاومت کرده و علائمی را نشان میدهد.

مصرف اکستازی باعث افزایش ادرنالین و سروتونین افزایش میابد. همانطور که میدانید از مراحل مهم ترک اعتیاد و ترک اکستازی مرحله سم زدایی میباشد. در این مرحله علائم و حالات متفاوتی ممکن است به وجود آید. بنابراین پیشنهاد ما مراجعه به بهترین کمپ غرب تهران یعنی کمپ ترک اعتیاد پدیده رهایی میباشد. کمپ ترک اعتیاد پدیده با استفاده از کادر پزشکی و متخصص مجرب در تمامی مراحل همراه عزیزان بوده تا در صورت بروز هرگونه علائم و مشکلات احتمالی راهکارهای مناسب را ارائه دهند. به عنوان مثال یکی از این راهکار ها تجویز داروی مناسب توسط پزشک حاضر در کمپ بوده تا فرایند ترک اعتیاد به راحتی و بدون دغدغه سپری شود.

لازم به ذکر است به دلیل استفاده اکستازی به صورت همزمان با مواد مخدر مانند کوکائین ، گل یا همان ماری جوانا و ال اس دی هنگام ترک اکستازی ممکن است علائم هر فرد متفاوت باشد. از مشکلات بسیار خطرناک ترک غیراصولی اکستازی بازگشت به مصرف و افزایش میزان مصرف است. فرد به هنگام بازگشت و مصرف مجدد امکان بروز اوردوز را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد. به همین دلیل توصیه بر این است از ترک اکستازی بدون دانش و علم پرهیز کنید.

کمپ ترک اعتیاد پدیده رهایی از طریق شماره تماس های زیر پاسخگوی پرسش های احتمالی شما عزیزان می‌باشد.

کمپ ترک اعتیاد پدیده رهایی 

021-44340476  و  021-44340569

سریع ترین روش ترک اکستازی شامل چه علائمی است؟

سریع ترین روش ترک اکستازی
سریع ترین روش ترک اکستازی

 

 • ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از آخرین مصرف: در این بازه مصرف کنندگان ممکن است علائمی مانند اختلالات خواب و استرس و اضراب داشته باشند.
 • هفته اول پس از ترک اکستازی : در این بازه از ترک اکستازی ، علائم دیگری از جمله تحریک پذیری، بیخوابی،عدم تمرکز رخ میدهد.
 • هفته دوم به بعد پس از ترک اکستازی : در این بازه تمایل به بازگشت و مصرف افزایش پیدا کرده و ممکن است همچنان علائم روانی مانند افسردگی ادامه دار و شدیدتر باشد.

 

سم زدایی اکستازی

سم زدایی همواره از مهم ترین مراحل ترک اعتیاد است که باید توجه ویژه ای به آن داشت. به این دلیل که اکستازی تاثیرات مخرب زیادی رو مغز و روان میگذارد باید مرحله سم زدایی زیر نظر متخصصین و همراه با حمایت و نظارت انجام شود تا مغز به حالت شیمیایی اولیه خود بازگردد.

سم زدایی مرحله اخر ترک  نبوده و باید درمان شناختی رفتاری (CBT) یا رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT) و جلسات مشاوره صورت گیرد تا امکان بازگشت به حداقل برسد.

کمپ ترک اعتیاد پدیده از معتبرترین و باسابقه ترین کمپ های ترک اعتیاد تهران است که هرساله تعداد زیادی از بیماران را از دام اعتیاد رها کرده و به زندگی سالم بازگردانده است. مفتخریم بگوییم بیش از 95 درصد از بیماران ترخیصی از این مرکز پس از ترخیص همچنان به پاک زیستن خود ادامه داده‌اند.

در این مرکز خدمات مشاوره فردی و خانواده به صورت رایگان انجام می‌شود و شما به راحتی از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به کمپ ترک اعتیاد پدیده قادر خواهید بود تا قبل از شروع درمان با پزشک و متخصصان در این زمینه مشورت نمایید.

کمپ ترک اعتیاد پدیده رهایی 

021-44340476  و  021-44340569

ترک اکستازی
ترک اکستازی

مشاوره در واتساپ

اکستازی
با ما در بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران، تجربه‌ی بهترین روش‌های درمان اعتیاد را کسب کنید.