ترک اعتیاد آدرال -بخش 2

Rate this post

ترک اعتیاد آدرال

برای اینکه بدانیم آدرال چیست به بخش اول این مقاله مراجعه نمایید

گزینه های درمانی برای اعتیاد به آدرال

سم زدایی

در فرآیند سم‌زدایی برای ترک اعتیاد آدرال، کمپ ترک اعتیاد پدیده رهایی غرب تیمی از متخصصان پزشکی را برای مراقبت‌هایی مدیریت علائم ترک اعتیاد به شما ارائه می‌دهد که ممکن است شامل استفاده از داروها، درمان و سایر خدمات حمایتی برای کمک به کاهش هر گونه ناراحتی یا مشکل مرتبط با روند ترک اعتیاد آدرال باشد.

هنگامی که دارو با موفقیت از بدن شما پاکسازی بشود، تمرکز شما می تواند به سمت بهبودی طولانی مدت تغییر خواهد کرد. این ممکن است شامل درمان، مشاوره و سایر اشکال حمایتی باشد تا به شما در شناسایی و رسیدگی به علل ریشه‌ای اعتیادتان به آدرال کمک کند، و همچنین مکانیسم‌های مقابله‌ای سالم برای حفظ هوشیاری طولانی‌مدت برای ترک اعتیاد آدرال ایجاد کند.
درمان با کمک دارو
ترک اعتیاد آدرال
اگر شما یا یکی از عزیزانتان با اعتیاد به آدرال دست و پنجه نرم می کنید، درمان با کمک دارو (MAT) ممکن است راه حل موثری برای کمک به مدیریت اعتیاد و علائم ترک باشد. MAT یک رویکرد درمانی است که از دارو برای بهبودی شما استفاده می کند و ثابت شده ،افرادی که با اعتیاد به مواد افیونی، الکل و سایر مواد مخدر از جمله آدرال مبارزه می کنند، کارایی موثری دارد.
یکی از داروهایی که معمولا در MAT برای اعتیاد به آدرال استفاده می شود، بوپروپیون است، یک داروی ضد افسردگی که می تواند به کاهش هوس و بهبود خلق و خوی کلی شما کمک کند. بوپروپیون همچنین می تواند به رفع افسردگی و اضطرابی که اغلب در اعتیاد آدرال همراه است کمک کرده و آن را به یک ابزار ضروری در بهبودی تبدیل می کند.

بوپروپیون

بوپروپیون (Aplenzin، Wellbutrin، Wellbutrin SR، Wellbutrin XL) برای درمان افسردگی استفاده می شود. بوپروپیون (Aplenzin، Wellbutrin XL) همچنین برای درمان اختلال عاطفی فصلی (SAD؛ دوره‌های افسردگی که در همان زمان هر سال اتفاق می‌افتد [معمولاً در پاییز و زمستان اما به ندرت ممکن است در ماه‌های بهار یا تابستان رخ دهد]) استفاده می‌شود. بوپروپیون (Zyban) برای کمک به ترک سیگار استفاده می شود. بوپروپیون در دسته ای از داروها به نام داروهای ضد افسردگی قرار دارد. با افزایش انواع خاصی از فعالیت در مغز عمل می کند.

رفتار درمانی دیالکتیکی

رفتاردرمانی دیالکتیکی (DBT) می تواند ابزار موثری برای کمک به مقابله با استرس و مدیریت ترک اعتیاد آدرال باشد. با DBT، شما از نزدیک با یک درمانگر کار میکنید که شما را راهنمایی و کمک می کند تا از طریق طیف وسیعی از مکانیسم های مقابله ای، مانند تمرکز حواس و تنظیم هیجان با اعتیاد آدرال مبارزه کنید . با ایجاد حس خودآگاهی و یادگیری بیشتر برای تنظیم احساسات خود، برای رویارویی با چالش های اعتیاد مجهز خواهید شد. DBT همچنین یک محیط حمایتی و درک متقابل را ارائه می دهد که در آن می توانید مبارزه خود را با اعتیاد بدون ترس از قضاوت یا انگ چسباندن به اشتراک بگذارید. درمانگر شما در کمپ ترک اعتیاد هر مرحله از ترک اعتیاد آدرال بصورت مرحله به مرحله با شما خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد تا مسیر درست را پیدا کنید

درمان اعتیاد آدرال در کمپ ترک اعتیاد پدیده رهایی غرب

در کمپ ترک اعتیاد، ما می‌دانیم که غلبه بر اعتیاد به Adderall می‌تواند فوق‌العاده چالش برانگیز باشد. با این حال، ما معتقدیم که با حمایت و راهنمایی صحیح، هر کسی می‌تواند بر اعتیاد غلبه کند و زندگی پرباری در حین بهبودی داشته باشد. تیم ما از متخصصان آموزش دیده به شما کمک می کند تا برا اعتیاد خود به آدرال غلبه کنید. ما طیف وسیعی از درمان‌ها و راهکارهای مبتنی بر شواهد، از جمله سم‌زدایی، مشاوره، و گروه‌درمانی را ارائه می‌کنیم که برای رفع نیازهای فردی شما طراحی شده‌اند.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان از اعتیاد آدرال رنج می برید، لطفا همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

img1349370450 web
با ما در بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران، تجربه‌ی بهترین روش‌های درمان اعتیاد را کسب کنید.